6. STAR FILM FEST

1. DAN, 29.8.2019. (ČETVRTAK)

19:15 h – polazak busa od autobusne stanice “Nama” | Ulica dr. Ante Starčevića 13

19:30 h – filmska glazba | Alen Bakarić & Sven Tomanić | Stari grad Sisak |

19:30 h –  izložba/instalacija ‘Kraj’ | leilamarinaena | Stari grad Sisak |

20:00 h – otvorenje Star Film Festa | Stari grad Sisak |

20:30 h – projekcije filmova | Stari grad Sisak |

21:45 h – koncert Stephany Stefan | Stari grad Sisak |

2. DAN, 30.8.2019. (PETAK)

09:30 h – Jutarnji pozdrav suncu│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

10:00 h – Slackline radionica │vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

11:00 h – Osiguranje filmske produkcije │ DPS RENOMIA │Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

14:30 h – Produkcija filmske glazbe │radionica│Magda Mas│Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

15:00 h – Acoustic jam session│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

15:30 h – projekcije filmova │ Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3 

20:20 h – Posljednji Srbin u Hrvatskoj | 2i film | vanjski prostor Kazališta 21 | Trg grada Heidenheima

22:00 h – Elemental koncert│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

3. DAN, 31.8.2019. (SUBOTA)

09:00 h – Jutarnji pozdrav suncu │vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

09:30 h – Dječji program projekcija filma Pčelica Maja | Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

10:00 h – Produkcija filmske glazbe │radionica│Magda Mas│Kazalište 21│Trg   grada Heidenheima 3

10:30 h – Slackline radionica │vanjski prostor Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

11:30 h – javna rasprava položaj redatelja u Hrvatskoj │Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

14:45 h – Kviz općeg znanja KOZa: Filmski kviz│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

16:30 h – Acoustic jam session│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

17:00 h – projekcije filmova│ Kazalište 21│Trg grada Heidenheima 3

20:30 h – IKEA for YU │Hrvatski filmski savez: Marija Ratković Vidaković i Dinka Radonić│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

21:45 h – proglašenje pobjednika │vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3

22:00 h – DJ Valter Gross│vanjski prostor Kazališta 21│Trg grada Heidenheima 3