ČETVRTAK (29. kolovoza) –
1. PROJEKCIJA 20:30 (61 min)

Afterbirth 1’, r. Ignacio Rodo Blanca, ES/UK, igrani
Hive 4’, r. Sheila Avellaneda, ES, dokumentarni
White 14’, r. David Moya, UK, igrani
Pillow 6’, r. Jorge Gallardo, ES, eksperimentalni
Kohlenstift 3’, r. Carles Abad Tent, ES, igrani
A tale 1’, r. Rommain Buffi, FR, eksperimentalni
November plum 15’, Ena Mitrovski i Tajana Dedić Starović, BiH, eksperimentalni
Doei 17’, Pien van Grinsven, NL, dokumentarni

PETAK (30. kolovoza)
2. PROJEKCIJA 15:30-16:30 (60 min)
Senorita Hisas 23’, r. Luis Paris Federico, Scopazzo, ARG, dokumentarni
Grandpa 4’, r. Marcjannna Urbanska, PO, animirani
Strife 7’, r. Julio Palacio, Kolumbija, dokumentarni
THe King’s ring 10’, r. Jeniffer Castaneda, ES, igrani
Why are you leaving? 10’, r. Fabio Vallarelli, ARG, igrani
Agelasta 4’, r. Sara Garcia Jimenez, ES, dokumentarni
Keyboard warriors 2’, r. Can-Zhao Lam, PRC, animirani

3. PROJEKCIJA 16:40-17:40 (60 min)
Bibek 12’, Bojan Radanović, CRO, igrani
A roof in common 16’, Wu Fan, Taiwan/PT, dokumentarni
3. rujan 2015. 9’, Sara Jurinčić, CRO, dokumentarni
Chicken Fox 6’, Nuruzzaman Khan, Bangladesh/HU, dokumentarni
Mouth of truth 18’, Barbara Vekarić, CRO, igrani

4. PROJEKCIJA 17:50-18:50 (62 min)
On everyone’s lips, 1’, r. Kolektiv Red Argentina, ARG, exp/ani
Breathing 13’, r. Farshid Ayoobinejad, Iran, industrijski
The Angry Anonymous 24’, r. Jan Chaplin, FR, igrani
Happy Ending 4’, r. Fernando Gonzales Gomez, ES, igrani
White Bedrooms 3’, r. Gabriel Moran, ES, eksperimentalni
Track Changer 10’, Venice Atienza, Philippines/HU, dokumentarni
The final call, 7’, r. Pawel Cichonski, POL, exp/igr

5. PROJEKCIJA 19:00-20:00 (60 min)
Mishko 15’, Hanis Bagashov, Macedonia, igrani
A Gis 16’, Thiago Carvalhaes, Brasil/PT, dokumentarni
DO RE MI 1’, Franco Ariel Malizia, ARG, animirani
Vrzel 22’, Ana Trebše, SLO, igrani
My body 2’,Sandralee Zinzen, Nicolas Nivesse, FR, animirani

SUBOTA (31. kolovoza)

6. PROJEKCIJA 17:00-18:00 (60 min)
Non-Stop 14’, r. Jose Cachon, ES, igrani
Elvis 4’, r. Rosa Anahi Sotelo Garcia, ES, animirani
Jesus is B(l)ack 13’, r. Nitya Lopez Saitua, ES, igrani
Infusion 8’, r. Jose A. Ballester, ES, igrani
Last night’s dinner 17’, r. Cesar Gonzales Alvarez, IT/ES, igrani
Red 3’, r. Carlos Maestre, ES, ind/ani
Monsters walking 1’, r. Diego Porral Soldevo, ES/UK, animirani

7. PROJEKCIJA 18:10-19:10 (60 min)
Histories of wolves 22’, Agnes Meng, China/TPT, dokumentarni
Ponekad je lakše ubiti nekoga drugoga 6’, Elizabeta Ružičić, CRO, igrani
Tides 20’, Anna Magdalena Silva Schlenker, Colombia/HU, dokumentarni
Fly 1’, Chong Jia En, Singapour, animirani
A friendship in towtoe 9’, Atsushi Kuwayama, Japan/PT, dokumentarni

8. PROJEKCIJA 19:20-20:00 (36 min)
Grub 18’, r. Pierre Mazingarbe, FR, igrani
The last cruise 2’, Hristina Belousova, Uzbekistan, animirani
Nekydallo 8’, Elani Molfeta, Greece, igrani
Road song 7’, Liana Smbatyan, Armenia, dokumentarni